14 Şubat 2011 Pazartesi

first timebugün sevgililer günüydü. sanki kimse bilmio gibi yazıyorum ama bi yerden başlamak lazım yazıya. yıllar önce bir defa sevgililer günü kutlamıştım ama o kadar eski ve basit bir kutlamaydı ki. neyse bugün bana yemek yapacağını söyledin. zaten özel bir günmüş gibi davranmamaya karar vermiştik. kavga ettik. benim salaklığım işte. kendimce olay çıkmasın diye yaptığım mallık bildiğin kocaman bi olay çıkmasına neden oldu. sen yine haklı ben yine haksız ama vallahi bu sefer masumum. en ufak bi kötü niyet yok içimde. çok ağladım, çok korktum. bitti sandım. neyse ki düzeldik. ya da ben öyle zannediyorum. hala çok korkuyorum. sanki yarın falan geliceksin ve bir yıl önce olduğu gibi "ben böyle yapamam" diceksin. demiceksin di mi? deme nolur. bu sefer ölürüm!
eskiyi düşündüm bugün. eski hayallerimi. dünyayı isterdim önceden. aşk konusunda standartlarım düşüktü. azıcı hoşlansam yeter. saraylarda evlenip malikanelerde yaşarım. istediklerimin bile fazlası olur.
sora sen geldin. her şeyi yaşadık birlikte. her şeyi. ben sevdim aşık oldum. hayallerimde artık küçük bir ev var. küçük bir de çocuk. sallanan bir koltuk, duvar boyunca uzanan kitaplık. fincanlarımız var 4 tane. bir de köpeğimiz. ellerimde ellerin.
ne değişti? ben değiştim. inan bana değiştim. bi kere demiştim ki sevdiğin için yapacağın en anlamlı şey değişmektir. seni seviyorum. sevdiğim için değişiyorum. düşünme artık kötü şeyleri. bunu sen söylemedin mi bana iki gün önce. hadi düşünmeyelim kötü şeyleri. ben değiştim artık. tek istediğim şey sen. ayrılmayalım nolur. sevgililer günün kutlu olsun.
m.z

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder